• Font size:
 • Decrease
 • Reset
 • Increase

Reklama

LORI & SIGMA - ukłon w stronę estetykiTo, co nas otacza, ma wyraźny wpływ na naszą codzienność oraz samopoczucie. Dlatego zadbaj o to, by Twoje wnętrze było niepowtarzalne, klimatyczne i funkcjonalne, a przy tym odzwierciedlało Twoją prawdziwą naturę.


LORI – seria zrodzona z czystego umiłowania do piękna i funkcjonalnych rozwiązań. Propozycja skierowana do miłośników dobrego stylu i nietuzinkowego wzornictwa. Delikatny design odnajdzie swoje miejsce wszędzie tam, gdzie doceniane są harmonia, lekkość i subtelność. To interesująca mieszanka klasyki z odrobiną szaleństwa.Urzekająca, ujmująca i energiczna SIGMA to ukłon w stronę piękna i estetyki. Wniesie do wnętrza dużą dawkę stylu i elegancji. Powstała z połączenia wdzięku i wizji, przyświecającej aktualnym trendom, dlatego dumnie wzbogaci każdą aranżację. Baterie SIGMA to pełna funkcjonalność zamknięta w formie doskonałej.

Baterie umywalkowe wyposażone zostały w system SAVE MONEY, który redukuje przepływ wody do 8 l/min niezależnie od  ciśnienia  wody,  tym  samym  maksymalnie  ograniczając jej zużycie. Takie rozwiązanie znacząco zmniejsza rachunki, gwarantując komfort codziennego użytkowania. Płynna i precyzyjna regulacja wody, zapewniona przez wysokiej jakości mieszacz ceramiczny, jest dopełnieniem w dążeniu do doskonałości. Dzięki ruchomemu dyskowi perlatora, baterie pasują do umywalek zarówno małych jak i średnich. Perlator zintegrowany z wylewką nadaje bateriom lekkości i nowoczesnego designu. Baterie umywalkowe wyposażone zostały również w wygodne korki spustowe typu click-clack. Wysokie baterie stojące SIGMA i LORI posiadają innowacyjny system łatwego montażu EASY FIX, który znacząco skraca czas ich instalacji.

Serie LORI i SIGMA cechują się świetnym designem i dużą funkcjonalnością. Baterie wzbogacą aranżację każdej łazienki i doskonale uzupełnią projekt całego mieszkania.

Więcej informacji na www.valvex.com

VALVEX
press box


  1. osuszanie budynków radom sko
  2. oto pełna lista naszych specjalistów od osuszania budynków w radomiu wraz z opiniami klientów czy chcesz zobaczyć kto jest najlepszy

  1. środki do dezynfekcji
  2. dezynfekcyjne preparaty pozbawione alkoholi są przeznaczone do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni ich zastosowanie jest rekomendowane

  1. Nauka hiszpańskiego Łódź
  2. Nasze kursy językowe są interesujące i niepowtarzalne. Nasi lektorzy to elita nauczycieli języków w Łodzi.

   casadelalengua.pl