• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

ŁAZIENKA

Geometria w łazienceHeksagony, kwadraty, romby, trójkąty – królują w łazienkowych aranżacjach. Tworzą spokojne, regularne wzory, albo wręcz przeciwnie: nieco bardziej szalone, asymetryczne kompozycje.

Czytaj więcej...

 

Modne i praktyczne zestawy natryskowe podtynkowe


    
Łazienka a może raczej elegancki gabinet odnowy biologicznej, czy relaksujące i regenerujące SPA? W ostatnich latach łazienki w naszych domach zmieniają swoje oblicze, a nawet przeznaczenie. Jeżeli tylko to możliwe wyprowadzamy z nich funkcję pralni czy miejsca do nakładania makijażu. Za to coraz częściej spotykamy w nich sprzęty do niedawna w ogóle niemające wstępu do tego pomieszczenia, jak fotel, sofa czy stolik.

Czytaj więcej...

Urządzamy łazienkę z czarną armaturąArmatura pełni nie tylko funkcję użytkową. Jest także świetną dekoracją w łazience. Szczególnie jeśli jest to czarna armatura.

Czytaj więcej...

W funkcjonalnej kabinie prysznicowejChoć uwielbiamy długie relaksujące kąpiele w wannie, na co dzień zwykle używamy prysznica. Jest to bowiem najszybszy i najwygodniejszy sposób na umycie całego ciała, a ze względu na znacznie mniejsze zużycie wody, również najlepszy dla środowiska i naszych finansów. Aby korzystanie z natrysku nie było tylko obowiązkiem i rutyną, ale także przyjemną chwilą relaksu, odprężenia i orzeźwienia, warto zaaranżować kabinę prysznicową jak najbardziej funkcjonalnie.

Czytaj więcej...

Łazienka - wielofunkcyjna przestrzeń w dobrym styluDawniej pełniła głównie funkcje związane z higieną. Dziś służy także wypoczynkowi, odgrywając rolę domowego spa czy buduaru.

Czytaj więcej...

Łazienka z widokiemCoraz częściej zamieniamy ciasne łazienki w blokach na obszerne pokoje kąpielowe w domach i apartamentach. Rosną też nasze oczekiwania wobec niej.

Czytaj więcej...

W parze z wannąStrefa wanny nie jest już tylko miejscem zwykłych zabiegów higienicznych. To „przestrzeń relaksu”, pięknie zaaranżowana i wyposażona w starannie dobrane, nowoczesne urządzenia. Obejrzyjcie pięć różnych stylizacji z wanną i baterią w roli głównej.

Czytaj więcej...