• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

ŁAZIENKA

Baterie ścienne do łazienki
Mimo zmieniających się trendów baterie ścienne nadal są bardzo popularne. Bo też tradycyjny sposób montażu nie oznacza rezygnacji z nowoczesności. Są to urządzenia na miarę XXI wieku – świetnie zaprojektowane, wykonane z wysokiej jakości materiałów, wyposażone w nowinki technologiczne.

Czytaj więcej...

 

Mariaż minimalizmu z czerniąOdrzuca to, co zbędne. Znajduje piękno w szlachetnej prostocie. Wykorzystuje siłę kontrastów. Oznacza minimum emocji i maksimum jakości. Wydawać by się mogło, że minimalizm wymaga wizualnej ascezy. Nic podobnego. Minimalizm potraktowany w sposób twórczy zadziwia dyskretnymi detalami i mistrzowskim łączeniem przeciwieństw, które nie tylko się przyciągają, ale też uzupełniają.

Czytaj więcej...

Retro klimaty w łazienceW czym tkwi urok retro? Może w tym, że pozwala nam wybrać ulubioną konwencję z przeszłości, abyśmy umieli – niejako przenosząc się w czasie – jak najpełniej się zrelaksować, wyciszyć, uwolnić od zgiełku codzienności.

Czytaj więcej...

Złoto w łazienceSymbol doskonałości, boskości i bogactwa. Kojarzone ze słońcem – oprócz elegancji dodaje też przytulności i ciepła. Do jakich wnętrz będzie pasować? Z czym je zestawiać? Co zrobić, aby nie przesadzić? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania, przyglądając się aranżacjom marki FERRO z wykorzystaniem kolekcji armatury Fiesta Bright Gold i Stratos.

Czytaj więcej...

Kompleksowe wyposażenie łazienki - wybierz swoją FiestęUrządzanie łazienki to nie lada wyzwanie. Wybór odpowiedniego wyposażenia, okładzin i materiałów wykończeniowych może przyprawić o zawrót głowy. Rozwiązaniem jest sięganie po całościowe serie ceramiki czy armatury. Doskonałym przykładem kolekcji idealnie dopasowującej się do różnych stylów i potrzeb jest Fiesta od firmy FERRO.

Czytaj więcej...

Loftowe łazienkiWnętrza loftowe inspirowane pofabryczną architekturą z roku na rok zyskują swoich zwolenników. Właściwe stylowi industrialnemu proste formy, surowe materiały i stonowana paleta kolorów świetnie odnajdują się bowiem w różnych domowych pomieszczeniach. Także w łazienkach. Jakie baterie sprawdzą się w loftowych projektach?

Czytaj więcej...

Wybieramy baterie podtynkoweArmatura podtynkowa jest wygodna w użyciu i estetyczna. Nie zajmuje wiele miejsca, sprzyja łazienkowej ergonomii.
Serce baterii podtynkowych – czyli cały mechanizm wewnętrzny – znajduje się w ścianie, w specjalnej wnęce. Ze ściany zaś wystaje dokładnie tyle, ile musi – najczęściej wylewka i prosty uchwyt do regulacji temperatury i wielkości strumienia. Te części zewnętrzne montuje się już po położeniu płytek. Decyzję o wyborze podtynkowej formy armatury należy podjąć odpowiednio wcześnie, najlepiej na etapie projektu.

Czytaj więcej...