• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

AKTUALNOŚCI

STOLARKA W PIGUŁCE: Wystartował pierwszy podcast branżowy w Polsce„Branżowisko” to nowy podcast, który zadebiutował w maju 2019 r. Audycje są tworzone wspólnie przez Forum Branżowe i Program Dom Bezpieczny i poświęcone są branży stolarki budowlanej. To pierwszy tego typu podcast w Polsce. Ponadto na stronie ForumBranzowe.com pojawiły się nowe działy, skierowane do dystrybutorów i inwestorów.


Porozmawiajmy o stolarce

Nowe odcinki podcastu Branżowisko będą publikowane w każdy poniedziałek. Obecnie można ich posłuchać w serwisie Spotify i Spreaker. Wkrótce będą też dostępne w takich serwisach jak iTunes i Google Podcasts. W formie audiowizualnej są one z kolei dostępne na kanale Forum Branżowego w serwisie YouTube.

W pierwszym odcinku podcastu „Branżowisko” Paweł Gregorczyk (ForumBranzowe.com) i Karol Klos (DomBezpieczny.com) rozmawiają m.in. o eksporcie polskiej stolarki do Afryki, rankingu 200 Największych Polskich Firm 2019 tygodnika Wprost, inwestycjach producentów szkła.

Nowości w serwisie

To niejedyne nowości związane z serwisem ForumBranzowe.com. Na stronie internetowej nowe działy, które zainteresują przede wszystkim inwestorów oraz dystrybutorów. W sekcji „Poradnik” po prawej stronie menu czytelnicy znajdą inspirujące realizacje, aktualne promocje cenowe na stolarkę (i nie tylko), przeglądy na temat grup produktowych oraz porady.

Serwis ForumBranzowe.com bezustannie szuka nowych rozwiązań, by oferować czytelnikom ciekawe treści w bardzo atrakcyjnej formie. Nowa sekcja „Poradnik”, dostępna po prawej stronie menu strony, to kolejny krok w tych dążeniach. Czytelnicy znajdą w nim nowe, interesujące działy oraz odświeżoną formułę już funkcjonujących wcześniej treści.

Nowością jest dział „Aktualne promocje cenowe” w którym publikowane są aktualne, atrakcyjne oferty firm na stolarkę budowlaną, automatykę i inne produkty związane z nasza branżą. Kolejne novum to dział „ABC”, w którym publikowane są przeglądy związane z konkretną grupą produktową. Obecnie można zapoznać się z ABC Osłon oraz Katalogiem produktów bezpiecznych.

W nowej sekcji pojawił się też dział “Porady”, w którym czytelnicy otrzymują wiedzę na wiele ciekawych zagadnień. Treści te mogą być również bardzo pomocne dla m.in. dystrybutorów, którzy poszukują właściwych argumentów sprzedażowych w rozmowach z klientami. Czwartym elementem tej układanki jest znany już wcześniej dział prezentujący ciekawe realizacje, zatytułowany “Inspiracje”.Pozostałe wiadomości z branży:

Kolejna inwestycja producentów szkła. Niedawno informowaliśmy o inwestycji Guardian Glass na Węgrzech (linia do produkcji szkła laminowanego). Vetrotech Saint-Gobain uruchomił linię do produkcji szkła ognioochronnego w Namysłowie. W Niewiadowie z kolei drugą linię produkcyjną uruchomił Euroglas. Teraz nadszedł czas na Pilkington, który uroczyście otworzył swój nowy zakład w Białymstoku. Czy producenci okien doczekają się szybszych dostaw szkła? Więcej…

Co nam daje połączenie żaluzji z plisą w jednym produkcie? Precyzyjne dawkowanie dopływu światła do wnętrza w stopniu nieosiągalnym w standardowych systemach żaluzji lub rolet. Możemy zatrzymać żaluzję na dowolnej wysokości okna i osłonić tylko wybrany fragment szyby, a do tego mamy regulowany kąt nachylenia lameli. Tego typu rozwiązanie zaoferował ostatnio Anwis w swojej żaluzji aluminiowej Juun. Jest ona dostępna w aż 85 kolorach, więc wkomponuje się w każde pomieszczenie. Więcej…

Nowość na rynku chemii budowlanej może radykalnie skrócić czas montażu stolarki. Piana poliuretanowa nowej generacji Tytan Professional Ultra Fast 70 to szybki czas utwardzania (ok. 1,5 godz. zamiast 24 godz.) i wydajność wynosząca nawet 77 litrów piany z jednej puszki. Takie rozwiązanie jest w stanie wpłynąć na obniżenie kosztów montażu. Więcej…

Prezydent Andrzej Duda powołał Dawida Cyconia, prezesa ML System w skład 15-osobowej Rady ds. Przedsiębiorczości, która ma być jego forum konsultacyjno-doradczym. Prezes Cycoń jest jedynym reprezentantem branży w tej Radzie. Dawid Cycoń, pracował w przeszłości w takich firmach jak Reynaers i Fakro. Więcej…

Forum Branżowe
press box

  • POPULARNE
  • NOWE

"Firma zaangażowana społecznie" 2018 - WIŚNIOWSKI otrzymuje główną nagrodę dziennikarzy

Marka WIŚNIOWSKI, otrzymała główną nagrodę Orła Polskiej Stolarki w kategorii „Firma zaangażowana ...

2019-06-14 12:03:35

STOLARKA W PIGUŁCE: Kupuj taniej drzwi, okna, bramy

Promocja – słowo klucz. Niektórzy sprzedawcy są przekonani, że tylko ono jest w stanie sprowadzić ...

2019-06-13 05:37:54

WIŚNIOWSKI laureatem nagrody "30 firm na 30 lat polskiej przedsiębiorczości"

Firma WIŚNIOWSKI otrzymała prestiżowe wyróżnienie podczas kongresu „XXX lat polskiej ...

2019-06-12 11:40:20

#ŚladWłamania - Jak wrócić do siebie po kradzieży z włamaniem?

(…) tu nie chodzi o straty materialne… nikomu nie życzę tego uczucia i świadomości, że ktoś obcy ...

2019-06-12 05:28:38

Łazienka w odsłonie eko

Nurt eko to oszczędność w różnych dziedzinach, a równocześnie stawianie na wysoką jakość i ...

2019-06-11 08:06:52

OKNOPLAST podsumował 25 lat działalności i 270 inicjatyw w obszarze CSR

W bieżącym roku OKNOPLAST, duże podkrakowskie przedsiębiorstwo znajdujące się w ścisłej czołówce ...

2019-06-11 07:38:20

Nowości w kolekcji Capella i Pallas! Zobacz najmodniejsze wzory na szkle

Szklane zlewozmywaki to odpowiedź na potrzebę stworzenia oryginalnej, niepowtarzalnej kuchni. Szkło ...

2019-06-10 04:51:45

Element przyszłościowej architektury

W czasach rosnących oczekiwań inwestorów i wciąż przyspieszających procesów budowlanych coraz ...

2019-06-07 06:11:57

Grupa OKNOPLAST świętuje 25-lecie działalności i ogłasza rekordowe wyniki finansowe

Grupa OKNOPLAST,  firma znajdująca się w europejskiej czołówce producentów okien PVC, 4 czerwca ...

2019-06-06 05:44:37

Duża inwestycja pod Krakowem: OKNOPLAST rozbudowuje zakład produkcyjny i wprowadza automatyzację

Grupa OKNOPLAST – małopolska firma znajdująca się w pierwszej piątce największych europejskich ...

2019-06-06 05:32:02

PROJEKTY DOMÓW

POLECAMY

 
Budynek w stylu high-tech

Budynek w stylu ...Nowa siedziba amerykańskiej firmy ...

SmartOffice wkracza na katowicki rynek powierzchni biurowych z usługą biur serwisowanych

SmartOffice wkracza na ...

SmartOffice uruchomił w Katowicach usługę biur ...

Nowoczesny śródmiejski biurowiec - Nowy Świat 2.0

Nowoczesny śródmiejski ...

Na wąskim przesmyku pomiędzy majestatycznym ...Kontakt