• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

5i50 IRONMAN Warsaw za namiW weekend 15 i 16 czerwca w Warszawie po raz czwarty odbyły się zawody triathlonowe 5i50 IROMNAM i WIŚNIOWSKI IRONMAN KIDS, których marka WIŚNIOWSKI była sponsorem w ramach  swojego wieloletniego projektu „BE THE WINNER”, mającego na celu wsparcie sportowców zawodowych jak i amatorów.


WIŚNIOWSKI dla sportu

Firma WIŚNIOWSKI 15 czerwca, czyli  dzień przed 5150 IRONMAN Warsaw, zorganizowała bieg dedykowany dzieciom – WIŚNIOWSKI IRONKIDS. Tego dnia na trasie biegowej wystartowało aż 108 dzieci w  12 kategoriach wiekowych, od najmłodszych 3-latków do najstarszych biegaczy - 15-latków. Każdy z uczestników zawodów otrzymał pamiątkowy medal, a laureaci, którzy stanęli na podium w swoich kategoriach wiekowych odebrali od przedstawiciela firmy WIŚNIOWSKI zwycięskie statuetki oraz nagrody rzeczowe.

Sport ma wiele wspólnego z biznesem – osiągnięcie w nich sukcesu wymaga ambicji, ciągłego doskonalenia siebie oraz ciężkiej i systematycznej pracy. Czymś naturalnym jest więc współpraca tych dwóch światów przy zdobywaniu kolejnych szczytów. Marka WIŚNIOWSKI, angażując się w sponsoring sportowy, wspiera lokalne i globalne wydarzenia, które promują zdrowy tryb życia i uniwersalne wartości, czego potwierdzeniem jest projekt BE THE WINNER.

Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny mogliśmy się zaangażować i wesprzeć zawody WIŚNIOWSKI IRONMAN KIDS i 5i50 IRONMAN, które są sportowym świętem stolicy. Niezwykle istotne jest dla nas, by promować sport już od najmłodszych lat, dlatego tak bardzo cieszy liczba dzieci,  które wzięły udział w WIŚNIOWSKI IRONMAN KIDS. Zawodnicy mimo wysokiej temperatury, licznie stawili się na starcie, co świadczy o ogromnym harcie ducha. W projekcie BE THE WINNER wspieramy sportowców – zawodowców i amatorów – bo wierzymy, że wspólnie możemy odnosić sukcesy, a wsparcie solidnego partnera okaże się nieocenioną wartością. Wspieramy kibiców, by dzielić emocje, jakie towarzyszą im podczas zagrzewania do walki ich ulubionych zawodników i uwielbianych drużyn. Razem tworzymy społeczność ludzi aktywnych – mówi Irmina Długopolska, Menedżer ds. Sponsoringu Sportowego WIŚNIOWSKI.

Czwartą edycję zawodów triathlonowych IRONMAN wygrał Sergiy Kuroczkin z Ukrainy zaś wśród kobiet zwyciężyła Małgorzata Otworowska. Olimpijski dystans pokonało w tym roku 1100 osób z 20 krajów, docierając na metę przy pomniku Syrenki Warszawskiej.

5i50 IRONMAN WARSAW to międzynarodowe i jedne z najbardziej wymagających zawodów triathlonowych na świecie. Trasa pływacka liczy 1,5 km, kolarska 40 km, a biegowa 10 km. Prestiżowa impreza przyciąga z roku na rok coraz więcej osób, zarówno uczestników, także tych z zagranicy, jak i kibiców. W zawodach udział wzięli przedstawiciele świata mediów, sportu i kultury, m.in. mistrz świata w pływaniu Paweł Korzeniowski, satyryk Tomasz Jachimek, lekkoatleci: Grzegorz Sudoł i Piotr Długosielski, aktorka Karolina Gorczyca oraz dziennikarze: Jacek Kurowski, Beata Sadowska, Maciej Dowbor i Marek Kacprzak.Wiśniowski - Czołowy polski producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń oraz nowoczesnych rozwiązań dla domu. Firma z 30-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. WIŚNIOWSKI posiada centrum technologiczno-produkcyjne zapewniające jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczynia się do powstania produktów na najwyższym poziomie, cenionych w kraju i zagranicą.

WIŚNIOWSKI
press box

  • POPULARNE
  • NOWE

Płytka cegłopodobna Stegu - Parma 1 white w systemie z gotową fugą

„Przez żołądek do serca” – wiele historii miłosnych właśnie tak się zaczęło. Ale to nie jedyny ...

2020-01-16 08:12:58

Akademia KRISPOL przeszkoliła już 600 ekspertów

Uruchomiona na początku roku 2019 roku Akademia Eksperta KRISPOL, przeszkoliła już ponad 600 ...

2020-01-16 07:03:42

Bateria do kuchni

Czy ktoś próbował zliczyć, ile razy dziennie odkręcamy wodę w kuchni? Wynik oczywiście uzależniony ...

2020-01-14 07:11:56

Hörmann na targach BUDMA 2020. 4 - 7 lutego 2020, Poznań

Jak bramy garażowe i drzwi wejściowe włączyć w systemy domu inteligentnego? W jaki sposób dopasować ...

2020-01-10 12:41:19

Odpływy liniowe - pomysł na funkcjonalną kabinę prysznicową

Odwodnienie liniowe to dziś jeden z podstawowych elementów wyposażenia minimalistycznej łazienki z ...

2020-01-08 07:52:30

Co przyniesie nowy rok? Trendy wnętrzarskie 2020

Wraz z przyjściem nowego roku często planujemy wprowadzić zmiany w życiu, również takie, które ...

2020-01-08 07:42:28

LORI & SIGMA - ukłon w stronę estetyki

To, co nas otacza, ma wyraźny wpływ na naszą codzienność oraz samopoczucie. Dlatego zadbaj o to, by ...

2020-01-03 07:27:31

DALI BLACK - nowy wymiar ekstrawagancji

Zastanawiasz się, jak sprawić, by Twoja łazienka czy kuchnia nabrały niepowtarzalnego charakteru? ...

2019-12-27 09:26:11

Baterie podtynkowe - kwintesencja nowoczesnych łazienek

Styl nowoczesny wcale nie oznacza jedynie tego, co aktualnie modne. Stworzony po to, by ...

2019-12-23 09:33:11

AURORA ROSE GOLD - biżuteria w Twoim domu

W czasach, kiedy armatura przestaje być już tylko sprzętem użytkowym, a staje się ozdobą, warto ...

2019-12-23 09:27:14

PROJEKTY DOMÓW

POLECAMY

 
Mennica Legacy Tower z fasadą Aluprof - raport z placu budowy

Mennica Legacy Tower z ...Jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji w ...

Green Building po polsku - biurowiec Nowa Fabryczna w Łodzi

Green Building po polsku ...Łódź staje się atrakcyjnym dla przedsiębiorców ...

Budynek w stylu high-tech

Budynek w stylu ...Nowa siedziba amerykańskiej firmy ...