• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

AKTUALNOŚCI

Szymon Marciniak ambasadorem marki AluprofMiędzynarodowy sędzia piłkarski wesprze działania marketingowe lidera rynku systemów aluminiowych

Szymon Marciniak, międzynarodowy sędzia piłkarski, został ambasadorem marki Aluprof – dostawcy innowacyjnych systemów aluminiowych przeznaczonych do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych. Nawiązanie współpracy z arbitrem to część szerszej strategii spółki, w ramach której chce ona jeszcze mocniej zaznaczyć swoją obecność na zagranicznych rynkach i popularyzować zasady zrównoważonego budownictwa oraz potrzebę troski o środowisko naturalne.

Czytaj więcej...

 

PGE zaprasza do udziału w Zielonej LoteriiPGE Obrót ogłasza loterię dla swoich klientów. Jej celem jest promocja elektronicznych rozwiązań dla klientów PGE m.in. eFaktury i elektronicznego Biura Obsługi Klienta. Do wygrania jest samochód elektryczny, elektryczne rowery i hulajnogi. Akcja rozpoczęła się 10 czerwca i potrwa do 21 lipca br.

Czytaj więcej...

Znamy jurorów V edycji konkursu "Obiekt Roku w Systemach Aluprof"Najciekawsze obiekty bazujące na rozwiązaniach lidera rynku wybiorą wybitni architekci i przedstawiciele branży budowlanej

Czytaj więcej...

G-U Polska wspiera Pyra Trail 2024Już w sobotę – 15 czerwca – rozpocznie się kolejna edycja rowerowego wyścigu Pyra Trail. W tym roku w imprezie udział weźmie 29 zawodników, którzy na swoje gravelowe jednoślady wsiądą skoro świt, startując o godz. 6:00 w Kletnie k. Stronia Śląskiego.

Czytaj więcej...

Aluprof zwiększa moce produkcyjne, stawiając na zrównoważony rozwój i nowoczesne technologieAluprof, jako lider w branży systemów aluminiowych, nieustannie udowadnia, że odpowiednio zarządzane przedsiębiorstwo może się rozwijać nawet w okresie ochłodzenia koniunktury.

Czytaj więcej...

Okna i drzwi Schüco najchętniej polecane już od 20 latW ramach prestiżowego ogólnopolskiego plebiscytu konsumenckiego firma Schüco została uhonorowana aż dwoma wyróżnieniami: Złotym Laurem Konsumenta 2024 oraz Laurem Konsumenta – Lider XX-lecia (2004-2024) w kategorii „jakość – okna i drzwi przesuwne”. Jubileuszowa nagroda to wiarygodny dowód na to, że firma na przestrzeni ostatnich dwóch dekad niezmiennie dba o zadowolenie klientów.

Czytaj więcej...

KRISHOME: wzmożona aktywność i kolejne sukcesyKRISHOME otwiera kolejne salony i odbiera wyróżnienie za aktywne zaangażowanie i wsparcie promocji  prawidłowego montażu wyrobów stolarki budowalnej w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej TERMOMODERNIZACJA + DOBRY MONTAŻ

Czytaj więcej...

Za nami dni Otwarte w Showroom YawalW dniach od 20 do 25 maja 2024 roku Yawal przeprowadził wydarzenie „Dni otwarte Showroomu w Warszawie”, aby goście mogli na żywo zobaczyć nasze systemy i konstrukcje aluminiowe.

Czytaj więcej...

PROCURAL firmuje Kongres Stolarki PolskiejKongres Stolarki Polskiej, który odbył się 23 maja, zgromadził ponad 300 uczestników. Dał tym wyraz jedności i solidarności naszej branży.  W tak szerokim gronie firma PROCURAL - jako Partner Strategiczny wydarzenia - zaprezentowała się w nowej odsłonie, promując nową markę i logo.

Czytaj więcej...