• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

Z BRANŻY

Zwinny rozwój. ASTOR ogłasza nową strategię biznesową 2022+Spółka ASTOR, która od 35 lat wspiera technologiczną transformację przemysłu w zakresie automatyzacji, cyfryzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, przyjęła kolejną strategię biznesową – strategię 2022+. Jej myślą przewodnią jest zwinny rozwój, który będzie opierał się na czterech filarach i są to ludzie i zespoły, strategia sprzedaży, zwinne procesy i systemy oraz odpowiedzialne finanse.  To odpowiedź na dynamicznie zmieniające się otoczenie społeczno-gospodarcze oraz wyzwania, jakie niesie ze sobą zmiana w kierunku przemysłu przyszłości. ASTOR stawia na jeszcze większe wsparcie interesariuszy poprzez rozwój dotychczasowych linii biznesowych, czyli oprogramowania przemysłowego, robotyzacji i zaawansowanej automatyzacji oraz nowo powołanej linii biznesowej intralogistyki.

Czytaj więcej...

 

PGE dostarczy zieloną energię dla CMC PolandPGE Obrót zawarła z jednym z najbardziej energochłonnych odbiorców w Polsce umowę na sprzedaż energii. Jej częścią jest umowa typu PPA (Power Purchase Agreement) na dostarczenie zielonej energii o wolumenie ponad 90 GWh w skali roku. To jeden z największych na polskim rynku energetycznym kontrakt polegający na bezpośrednim zakupie energii elektrycznej od wytwórców energii.

Czytaj więcej...

Piękno w dobrej cenieDzieła sztuki to dobra inwestycja – uważa 18% Polaków. Dzięki Pikotece można kupić obraz obiecującego artysty bez wychodzenia z domu. Spółka sięga po kolejne miliony by łatwiej docierać do odbiorców.

Czytaj więcej...

Rok zmian na rynku doradztwa biznesowegoOstatni rok był okresem ważnych zmian w świadczeniu usług doradztwa biznesowego. Ta do niedawna mocno hermetyczna branża otworzyła się teraz szeroko, oferując nieograniczony dostęp do konsultantów. Stało się to możliwe w dużej mierze dzięki pierwszej ogólnopolskiej internetowej bazie Redegate.com, która  łączy specjalistów i ekspertów z firmami.

Czytaj więcej...

Złote Serduszko nr 2 WOŚP wylicytowane przez Klimas Wkręt-metZłote serduszko nr 2 Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostało wylicytowane przez Klimas Wkręt-met, lidera branży elementów złącznych w Europie środkowej i Wschodniej.

Czytaj więcej...

PGE ostrzega przed cyberprzestępcamiPGE Obrót informuje o podejrzanych smsach i e-mailach, w których oszuści podszywający się pod markę PGE próbują wyłudzić pieniądze lub dane osobowe. Spółka apeluje do swoich Klientów o szczególną ostrożność.

Czytaj więcej...

Cerrad sponsorem aktywnego podwórka szkolnego w JagodnemW ramach programu grantowego Grupy CERRAD, Pomagajmy razem, zrewitalizowaliśmy podwórko szkolne przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jagodnem. Stworzona przestrzeń będzie jednym z niewielu miejsc w Jagodnem, gdzie dzieci i młodzież będą mogły aktywnie spędzać wolny czas.

Czytaj więcej...

Bramy do konsultingu szeroko otwarte, czyli 7 miesięcy od powstania Redegate.comRedegate.com, pierwszy portal w Polsce łączący doradców najwyższego szczebla z firmami, powstał 24 lutego 2021 roku i istnieje na rynku dopiero 7 miesięcy. W tak krótkim czasie dzięki platformie udało się przeprowadzić ponad 20 najróżniejszych projektów doradczych, a baza zweryfikowanych ekspertów liczy już ponad 300 osób. Czy można mówić o sukcesie? Wywiad z założycielami Redegate.com.

Czytaj więcej...

Skutki rekordowych cen drewna w Polsce będą opłakaneOrganizacje branżowe i przedsiębiorcy biją na alarm z powodu cen surowca drzewnego, które jest obecnie najdroższe w historii. Na wzroście jego cen straci cała gospodarka. Odczuje to jednak w pierwszej kolejności budownictwo, segment meblarski, rynek stolarki okiennej i drzwiowej, ale także m.in. rynek papieru.

Czytaj więcej...

Adgar Poland: Nowy szef IT rozwinie usługę Data CenterMarcin Niedzielski, związany z Adgar Poland od 11 lat, objął funkcję CIO (Chief Information Officer) i od początku lipca jest odpowiedzialny za wdrażanie oraz rozwój technologii informatycznych. Awans, będący uhonorowaniem dotychczasowej pracy jest również wyraźnym sygnałem priorytetowego podejścia do realizacji strategii rozbudowy firmowej infrastruktury IT, w tym nowoczesnych Data Center, które znajdują się w niemal wszystkich budynkach biurowych Adgar Poland.

Czytaj więcej...

Firmy "młode duchem" mają dziś swoją szansę rynkowąOd jakiegoś czasu mierzymy się z nową rzeczywistością, która wymaga od firm przemodelowania sposobu dotychczasowego funkcjonowania. Niektóre z nich muszą radykalnie zmienić podejście do swojego profilu działalności i efektywnie go przeprogramować. Z obserwacji wynika, że młode i elastyczne przedsiębiorstwa, które nie ponoszą zbędnych kosztów i funkcjonują w oparciu o wyznaczone cele, w obecnych realiach dają sobie radę lepiej niż inne.

Czytaj więcej...