• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

OKNA I DRZWI

Nowe wzory paneli drzwiowych w ofercie Aluron



Od lat wiadomo, że drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu. Odpowiednio dobrana kombinacja kolorystyki, akcesoriów i przeszkleń podkreśla bowiem urodę projektu i nadaje charakteru całej elewacji. Równocześnie ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców warto wybierać rozwiązania o najwyższej jakości i trwałości jak np. aluminiowe drzwi na bazie systemów: AS 75P i AS 75.

Czytaj więcej...

 

SkyTwin od Aluprof - innowacyjne połączenie osłon przeciwsłonecznych



Jak skutecznie ochronić budynek przed nadmiernym nasłonecznieniem jednocześnie nie ograniczając dostępu naturalnego światła do wnętrz?

Czytaj więcej...

Estetyka, parametry termiczne i zabezpieczenie przed włamaniem



Trzy najważniejsze czynniki decydujące o zakupie drzwi


Klienci poszukujący drzwi wejściowych często pragną, aby były one wizytówką domu. Ale nie tylko wygląd się liczy – powinny być też „ciepłe” i antywłamaniowe. Z tego powodu zakup nowych drzwi oznacza konieczność połączenia walorów estetycznych z dobrymi parametrami dotyczącymi izolacyjności i bezpieczeństwa, a także odpowiednimi właściwościami termicznymi. To właśnie te trzy czynniki najczęściej decydują o wyborze drzwi wejściowych. O czym warto pamiętać, kierując się nimi?

Czytaj więcej...

Zielone serce miasta - kompleks Eco City Katowice z fasadami aluminiowymi od Aluprof



Tworzenie mieszkańcom komfortowych i przyjaznych przestrzeni do życia czy pracy jest nie lada wyzwaniem. Coraz większe restrykcje i zmieniające się przepisy prawa w obszarze budownictwa sprawiają, że do realizacji projektów architektonicznych niezwykle istotny staje się właściwy dobór wykonawców czy dostawców materiałów. Doskonałym przykładem takiej współpracy jest kooperacja Aluprof, GPP oraz RP-ALU i jej efekt w postaci zielonego kompleksu Eco City Katowice.

Czytaj więcej...

Nowoczesny design w parze z wysoką wytrzymałością - MB-100GFT



Drzwi do galerii handlowych, urzędów i restauracji od firmy Aluprof


W przypadku budynków przeznaczonych na cele komercyjne, niezależnie od pełnionej przez nie funkcji, kluczową rolę odgrywa wejście. Nie tylko zachęca do przestąpienia progu, ale też stanowi wizytówkę inwestycji.

Czytaj więcej...

Panoramiczne widoki zimy z przytulnego wnętrza



Na skutej lodem wyspie powstał niezwykły dom, który zapewnia mieszkańcom nieograniczony widok na piękno natury, a jednocześnie skutecznie chroni ich przed surowymi warunkami atmosferycznymi. Koncepcję modernistycznego budynku, który idealnie wtapia się w otoczenie, zrealizowano między innymi dzięki przemyślanej kombinacji okien i drzwi przesuwnych Schüco z aluminium i PVC-U.

Czytaj więcej...

Ślusarka aluminiowa sposobem na poprawę komfortu akustycznego



Na co zwracać uwagę, wybierając okna aluminiowe o podwyższonej izolacyjności akustycznej?

Czytaj więcej...